سنگ مرمریت روی کابینت

کانترتاپ سنگ گرانیت وارداتی

هنگام انتخاب کانترتاپ سنگ گرانیت وارداتی (سنگ صفحه کابینت) در کنار زیبایی و منحصر بفرد بودن کیفیت نیز بسیار مهم است. دوستداران سنگ گرانیت خارجی گزینه های بسیاری برای انتخاب در دسترس دارند. تنوع رنگ بالای گرانیت برزیلی، ایتالیایی و آفریقایی پاسخگوی تمامی سلیقه ها خواهد بود. گرانیت طلایی وارداتی ماسکارلو، گرانیت طلایی گلدن پیلسن، گرانیت مشکی طلایی ماگما گلد، گرانیت مشکی طوسی کوپاکابانا،گرانیت آبی آزول باهیا و گرانیت سبز آمازونیت فقط تعدادی از این مجموعه غنی می باشند.

سنگ کابینت

به غیر از سنگ گرانیت وارداتی گزینه های دیگری نیز مانند مرمریت های خارجی، کوارتز طبیعی وارداتی، انواع سنگ های ایرانی و یا سنگهای مصنوعی و کورین، صفحات MDF  نیز در دسترس می باشند، اما اگر به دنبال محصولی خاص و بی نظیر برای سنگ کابینت آشپزخانه خود هستید پیشنهاد ما کانترتاپ سنگ گرانیت وارداتی می باشد. ما در سنگ میکاشیست با دانش عمیق و تجربه فراوانی که در صنعت سنگ داریم نهایت تلاش خود برای تامین خاص ترین و با کیفیت ترین سنگ صفحه کابینت را برای آشپرخانه شما خواهیم نمود. با آگاهی کامل از سلایق دوستداران سنگ طبیعی و کیفیت مطلوب نظر آنها بهترین و زیباترین مجموعه اسلب سنگ گرانیت وارداتی در ایران را گرد آورده ایم. در صورت نیاز به دیدن نمونه اسلب های سنگ وارداتی میکاشیست پذیرای حضور سبز شما در شوروم دائمی سنگ میکاشیست واقع در شهرک صنعتی شمس آباد هستیم.

طراحی، برش و ابزار

اولین مرحله در ساخت سنگ کابینت طراحی است. بعد از طراحی و انتخاب نوع سنگ نوبت به اندازه گیری و الگوبرداری می رسد. سپس تولید سنگ کابینت در کارخانه آغاز شده و با توجه به طرح انتخابی، برش، فرآوری و ابزار انجام شده و برش فضاهای مربوط به سینک و اجاق و سایر اکسسوری ها مانند پریزهای توکار نیز انجام می شود. مرحله ی آخر این پروسه، نصب سنگ روی کابینت در محل پروژه می باشد.