شومینه سنگی

شومینه سنگی خصوصا اگر از سنگهای خاص و کمیاب در طراحی آن استفاده شده باشد علاوه بر اینکه نمایی کلاسیک و بدون زمان دارند بلکه استایل منزل را به سطح بالاتری ارتقاء می دهد. یکی از فعالیت های بارز سنگ میکاشیست طراحی، ساخت و اجرای شومینه های سنگی با سنگ های ایرانی و همچنین سنگ های خارجی مانند انواع گرانیت، مرمریت، کوارتزیت و مرمر خارجی می باشد. استفاده از انواع سنگ طبیعی در ساخت شومینه این امکان را به شما می دهد که از طرح های کاملا کلاسیک تا مدرن ترین و بروزترین طرح ها را در فضای منزل خود اجرا کرده و سال های سال بدون نگرانی از قدیمی شدن دیزاین منزلتان از لذت تماشای آن بهره مند شوید. طراحی، ساخت و نصب شومینه سنگی مرمریت خارجی، شومینه سنگی گرانیت خارجی، شومینه سنگی کوارتزیت خارجی و مرمر خارجی از تخصص های میکاشیست می باشد.

شومینه سنگی گرانیت خارجی

از سنگ گرانیت برزیلی سبز آمازونیت یا گرانیت برزیلی آبی آزول باهیا تا سنگ گرانیت آفریقایی براون آنتیک از کشور آنگولا، هر یک را برای طراحی و اجرای شومینه منزل یا محل کار خود انتخاب کنید علاوه بر گرمای شومینه حرارت یک نمای فوق العاده لوکس و لاکچری را نیز به فضای خود خواهید افزود. شعله آتش احاطه شده با اسلب سنگ های گرانیت خارجی از ایتالیا، برزیل یا آفریقا تفاوت چشمگیری را به محیط گرم و بی نظیر منزل شما خواهد افزود. ما در سنگ میکاشیست برای کمک به کشف بهترین سنگ گرانیت خارجی قابل انتخاب برای سبک خانه شما در تلاش هستیم وهمواره سعی در نوآوری و ارائه ایده های تازه و جدید برای شیک ترین شومینه  ها را برای تمامی سلیقه ها داریم.

شومینه سنگی مرمریت خارجی

شومینه های ساخته شده از سنگ مرمریت طبیعی، چه در طرح های کلاسیک و چه در جدیدترین و مدرن ترین طرح های شومینه سنگی استفاده شوند دل هر بیینده ای را خواهند ربود. تفاوتی نخواهد داشت که شومینه سنگی مرمریت خارجی با سنگ مرمریت ایتالیایی عربسکاتو، کلکته یا کارار ساخته شده باشد، سنگ مرمریت ایتالیایی تشخص بی نظیر خود را به شومینه و دیوار اطراف آن و بلطبع به کل فضای مورد نظر شما خواهد داد و آنرا مانند نگینی زیبا از هر طرح شومینه سنگی دیگری جدا خواهد نمود. قطعا تفاوت چشمگیر پروژه شما نظر هر بیینده ای را جلب خواهد نمود.

شومینه سنگی کوارتزیت خارجی

در جدیدترین طراحی ها از اسلب سنگهای خارجی برای دیزاین دیوار اطراف شومینه نیز نقش ویژه و برجسته ای پیدا کرده است. در ایده ای مدرن و نیز جدیدترین مدل های شومینه های مدرن و کلاسیک، از بوک مچ اسلب های کوارتزیت برای دیزاین دیوار اطراف شومینه استفاده می کنند. شومینه ای که با سنگ کوارتزیت مشکی طلایی آفریقایی بلودر، کوارتزیت سفید تاج محل و یا سبز برزیلی بوتانیک گرین ساخته شده باشد بخودی خود توان مبهوت کردن هر بیینده ای را خواهد داشت. حال اگر دیوار اطراف شومینه نیز با بوک مچ همین کوارتزیت های خارجی دیزاین شود، چشم برداشتن از این همه زیبایی را غیر ممکن خواهد نمود. نمایش درام رقص امواج سنگ کوارتزیت خارجی روی شومینه که تا سقف امتداد می بابد چشم ها را نوازش داده و لذتی غیر قابل وصف را پدید خواهد آورد

شومینه سنگی مرمر خارجی

ارمغان استفاده از سنگ مرمر خارجی زرق و برقی منحصر بفرد برای محیط شما خواهد بود. بوک مچ اسلب سنگهای خارجی در کنار شومینه مرمرین شما زیابیی طبیعت را به شما هدیه خواهد نمود. چه از عاشقان طرح های کلاسیک هستید و چه از طرفداران ایده های مدرن و جدید، سنگ مرمر گزینه ای لوکس و زیبا برای فضای شما خواهد بود. دنیای قدیم و یا حس و حال آینده را با اسفاده از سنگ مرمر خارجی به اتاق نشیمن خود اضافه کنید.