سنگ کوارتز روی کابینت

قیمت سنگ کوارتز روی کابینت

انواع متفاوتی از متریال های مختلف برای سنگ روی کابینت در بازار وجود دارد. انواع سنگ های طبیعی ایرانی، سنگهای طبیعی وارداتی، سنگهای مصنوعی (مانند کوارتز) یا کورین و صفحات MDF  بخشی از این محصولات می باشند. سنگ کوارتز طبیعی یا مصنوعی به علت مقاومت و دوام بسیار بالا از محبوب ترین این متریال ها می باشد. قیمت سنگ کوارتز روی کابینت مانند هر سنگ دیگری به عوامل مختلفی بستگی دارد، نوع سنگ (طبیعی یا مصنوعی)، اصالت سنگ (ایرانی یا خارجی) سایز اسلب و تایل و نیز فرآوری آن در تعیین قیمت سنگ کوارتز روی کابینت نقش مهمی را ایفا می کنند. سنگ میکاشیست به عنوان نماینده انحصاری شرکت ایتالیایی Marmi Orobici وارد کننده انواع سنگ کوارتز طبیعی می باشد. این مجموعه با دارا بودن دو پلنت تولیدی مجهز به بروزترین دستگاههای برش سی ان سی و واتر جت ایتالیایی، امکان انجام صفر تا صد پروژه های کابینت از طراحی، تولید و نصب را با بهترین کیفیت دارا می باشد. قیمت کوارتزیت های وارداتی ایت شرکت در روز نگارش این متن بطور میانگین بین ۳،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱۱،۰۰۰،۰۰۰ میلیون تومان می باشد. لازم به ذکر است قیمت برخی نمونه های خاص این سنگ می تواند تا بیش از ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان برای هر متر مربع نیز قیمت داشته باشند.

به غیر ازسنگ کوارتزیت وارداتی گزینه های دیگری نیز مانند مرمریت های خارجی، گرانیت های وارداتی وانواع سنگ های ایرانی نیز با قیمت های مناسب تر در دسترس می باشند. اگر به دنبال محصولی خاص، با دوام و بی نظیر برای سنگ روی کابینت آشپزخانه خود هستید پیشنهاد ما کانترتاپ سنگ کوارتزیت وارداتی می باشد. ما در سنگ میکاشیست با تکیه بر دانش عمیق و تجربه فراوان در صنعت سنگ، نهایت تلاش خود برای تامین خاص ترین و با کیفیت ترین سنگ صفحه کابینت را برای آشپرخانه شما خواهیم نمود. با آگاهی کامل از سلایق دوستداران سنگ طبیعی و کیفیت مطلوب نظر آنها بهترین و زیباترین مجموعه اسلب سنگ های وارداتی در ایران را گرد آورده ایم. در صورت نیاز به دیدن نمونه اسلب های سنگ وارداتی میکاشیست پذیرای حضور سبز شما در شوروم دائمی سنگ میکاشیست واقع در شهرک صنعتی شمس آباد هستیم.

سنگ کابینت کوارتزیت طبیعی

هنگام انتخاب کانترتاپ سنگ کوارتزیت طبیعی (سنگ صفحه کابینت) در کنار زیبایی و منحصر بفرد بودن توجه به کیفیت نیز بسیار مهم است. دوستداران سنگ کوارتز خارجیعلیرغم اینکه گزینه های بسیاری برای انتخاب در دسترس دارند بدون توجه به قیمت سنگ کوارتز روی کابینت این گزینه را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند. تنوع رنگ بالای کوارتزیت های برزیلی، ایتالیایی و آفریقایی پاسخگوی تمامی سلیقه ها خواهد بود. کوارتزیت مشکی طلایی بلودر، کوارتزیت آبی آزول ماکاباس، کوارتز سفید وایت ماکاباس، کوارتزیت آبی تمپست بلو فقط تعدادی از این مجموعه غنی می باشند.

طراحی، برش و ابزار

اولین مرحله در ساخت سنگ کابینت طراحی است. بعد از طراحی و انتخاب نوع سنگ نوبت به اندازه گیری و الگوبرداری می رسد. سپس تولید سنگ روی کابینت در کارخانه آغاز شده و با توجه به طرح انتخابی، برش، فرآوری و ابزار انجام شده و برش فضاهای مربوط به سینک و اجاق و سایر اکسسوری ها مانند پریزهای توکار نیز انجام می شود. مرحله ی آخر این پروسه، نصب سنگ روی کابینت در محل پروژه می باشد. هر چه این مراحل پیچیده تر باشند قیمت سنگ کوارتز روی کابینت نیز بالاتر خواهد بود.