سنگ مرمریت روی کابینت

قیمت سنگ مرمریت روی کابینت

امروزه متریال های بسیار متنوعی برای سنگ روی کابینت و کانترتاپ بکار می رود. انواع سنگ های ایرانی و سنگهای وارداتی و یا سنگهای مصنوعی و کورین، صفحات MDF  بخشی از این محصولات می باشند. قیمت سنگ مرمریت روی کابینت به عوامل مختلفی بستگی دارد، نوع سنگ (طبیعی یا مصنوعی)، اصالت سنگ (ایرانی یا خارجی) سایز اسلب و تایل و نیز فرآوری آن در تعیین قیمت سنگ مرمریت روی کابینت نقش مهمی را ایفا می کنند. به غیراز سنگ مرمریت وارداتی گزینه های دیگری نیز مانند کوارتزیت خارجی، گرانیت های وارداتی وانواع سنگ ایرانی نیز قابل استفاده هستند. اگر به دنبال محصولی خاص، با دوام و بی نظیر برای سنگ روی کابینت آشپزخانه خود هستید پیشنهاد ما کانترتاپ سنگ مرمریت وارداتی می باشد. ما در سنگ میکاشیست با دانش عمیق و تجربه فراوانی که در صنعت سنگ داریم نهایت تلاش خود برای تامین خاص ترین و با کیفیت ترین سنگ صفحه کابینت را برای آشپرخانه شما خواهیم نمود. با آگاهی کامل از سلایق دوستداران سنگ طبیعی و کیفیت مطلوب نظر آنها بهترین و زیباترین مجموعه اسلب سنگ های وارداتی در ایران را گرد آورده ایم. در صورت نیاز به دیدن نمونه اسلب های سنگ وارداتی میکاشیست پذیرای حضور سبز شما در شوروم دائمی سنگ میکاشیست واقع در شهرک صنعتی شمس آباد هستیم. همچنین در صورت وجدو اندازه های دقیق و طرح سنگ کابینت امکان برآورد و اعلام قیمت سنگ کانترتاپ از طریق ایمیل و تلفن وجود دارد.

سنگ کابینت مرمریت طبیعی

هنگام انتخاب کانترتاپ سنگ مرمریت طبیعی (سنگ صفحه کابینت) در کنار زیبایی و منحصر بفرد بودن کیفیت نیز بسیار مهم است. دوستداران سنگ کوارتز خارجی علیرغم اینکه  گزینه های بسیاری برای انتخاب در دسترس دارند بدون توجه به قیمت سنگ کوارتز روی کابینت این گزینه را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند. تنوع رنگ بالای مرمریت های برزیلی، ایتالیایی و آفریقایی پاسخگوی تمامی سلیقه ها خواهد بود. مرمریت سفید-خاکستری لازا، مرمریت مشکی – خاکستری عربسکاتو اوروبیکو، مرمریت اربسکاتو واگلی، مرمریت کارار استاتوریو فقط تعدادی از این مجموعه بی نظیر می باشند. بسته به اینکه چه نوع مرمریتی انتخاب گردد قیمت سنگ کانترتاپ متفاوت خواهد بود.

طراحی، برش و ابزار

اولین مرحله در ساخت سنگ کابینت طراحی است. بعد از طراحی و انتخاب نوع سنگ نوبت به اندازه گیری و الگوبرداری می رسد. سپس تولید سنگ روی کابینت در کارخانه آغاز شده و با توجه به طرح انتخابی، برش، فرآوری و ابزار انجام شده و برش فضاهای مربوط به سینک و اجاق و سایر اکسسوری ها مانند پریزهای توکار نیز انجام می شود. مرحله ی آخر این پروسه، نصب سنگ روی کابینت در محل پروژه می باشد. هر چه این مراحل پیچیده تر باشند قیمت سنگ کانترتاپ نیز بالاتر خواهد بود.